Grawer laserowy i usługi

GRAWER LASEROWY

Grawerowanie laserowe to trwała, precyzyjna oraz efektywna technika znakowania przedmiotów. Wykonanie znakowania tą technologią sprawia, że zdobiony artykuł jest na najwyższym poziomie estetycznym. Posiadamy urządzenia do grawerowania i wycinania laserowego w: metalu, skórze (eko-skórze), plexi, laminatach grawerskich, drewnie, szkle, gumie, sklejce, papierze (kartki świąteczne, karnety). Posiadamy przystawkę obrotową która umożliwia nam grawerowania na szklankach, kubkach, kieliszkach.


GADŻETY REKLAMOWE

Gadżety reklamowe to dobry sposób na promocję firmy oraz utrwalanie jej w świadomości klientów. Artykuły reklamowe z umieszczonymi nań treściami mogą w niezwykle skuteczny sposób pomagać w kreowaniu wizerunku przedsiębiorstwa. Wysoka jakość znakowania laserowego znakomicie koresponduje z elegancką galanterią taką jak wizytowniki, organizery itp. Znaki graficzne, teksty okolicznościowe i informacje stanowią element ozdobny, a osobiste drobiazgi takie jak np. kalendarze, breloczki, długopisy nabierają nowej wartości po ich personalizacji. Loga firmowe oraz napisy wykonane laserem na artykułach reklamowych z metalu, skóry i drewna prezentują się znakomicie. Są czytelne a zarazem dyskretne i eleganckie.


TABLICZKI INFORMACYJNE

Tabliczki informacyjne na drzwi są prostym i wyjątkowo eleganckim elementem wystroju każdego urzędu, szkoły czy instytucji. Szeroka gama materiałów z których są wykonane sprawiają, że pasują do każdego wnętrza . Tabliczki mogą zawierać napisy, piktogramy, znaki, loga oraz wszelkie informacje które są ważne dla osób przebywających w obiekcie. W naszej ofercie są tabliczki które można zamówić z dowolnym napisem oraz duża ilość gotowych wzorów mających zastosowanie w wielu obiektach.


LITERY,SZYLDY, ZNAKI GRAFICZNE, BANERY REKLAMOWE

Oznakowanie siedziby firmy, biura czy innego miejsca użyteczności publicznej jest bardzo ważnym elementem. Często jest to pierwsza „wizytówka” z którą klient ma kontakt zanim wejdzie do danej firmy. Dobrze wykonane szyldy, litery przestrzenne czy też odpowiednia przyciągająca wzrok reklama umieszczona na budynku lub w witrynach sklepowych już na wstępie kształtują pierwsze wrażenie klienta , staje się reklamą która zachęca do skorzystania z oferty danej firmy.


WIZYTÓWKI, DYPLOMY, ZAPROSZENIA, KARTKI ŚWIĄTECZNE

Wizytówki są ważnym elementem identyfikacji firmy, od ich wyglądu (projektu i jakości druku) zależy jak będziemy postrzegani przez osobę której ją wręczamy. Wizytówki mogą też pełnić funkcje reklamowe. Dyplomy okolicznościowe to sposób na wyróżnienie wybitnych osiągnięć, jak również na wyrażenie uznania. Baza kilkudziesięciu wzorów umożliwia nam dopasowanie ich na każda okazję i dla każdego nawet najbardziej wymagającego klienta.

Kartki świąteczne z logo firmy wycinanym laserem lub grawerowanym są skierowane do klientów, którzy pragną zachować klasyczną linię wzorniczą i prostotę. Wszystkie nasze kartki są wykonywane ręcznie co sprawia że są niepowtarzalne.


DRUKI MEDYCZNE I AKCYDENSOWE, ULOTKI

Oferujemy Państwu wszelkiego rodzaju druki medyczne i akcydensowe , wykonane na papierze offsetowym i samokopiującym, zgodne z wymaganiami Klientów. Mamy możliwość dopasować wzory druków do indywidualnych potrzeb.

Ulotka to jedna z najprostszych form rozpowszechniania informacji oraz promocji, to najtańszy i jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do klientów. Ulotki reklamowe pozwalają w zwięzły i atrakcyjny sposób poinformować klienta gdzie i jak może otrzymać określony produkt czy usługę.


PIECZĄTKI

Dobre pieczątki świadczą o randze ich właściciela. Co za tym idzie, powinny być wykonane z najlepszych jakościowo materiałów i dopracowane w najmniejszym szczególe. Nasz Firma dostarczy Państwu wysokiej jakości i wyjątkowo trwałe pieczątki. Asortyment, który prezentujemy to kompleksowe rozwiązanie dla większych i mniejszych firm, urzędów oraz osób prywatnych. Oferujemy zarówno pieczątki kieszonkowe, jak i te w nieco większych rozmiarach marki Colop i Trodat. Różnorodność kształtów automatów z naszej oferty pozwala na dopasowanie ich do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Każdy z dostępnych u nas produktów spełnia najwyższe standardy i gwarantuje satysfakcję z użytkowania. Każda z dostępnych pieczątek jest produktem nowoczesnym, niezawodnym, a przede wszystkim solidnie wykonanym.


POZOSTAŁE

W naszej ofercie znajdą Państwo również usługi ksero, laminowanie, bindowanie, oprawę prac magisterskich, dyplomowych, oprawy introligatorskie, wycinanie liter z folii samoprzylepnej.


Grawer laserowy

Speedy 300 – najdokładniejszy stołowy system laserowego cięcia i grawerowania CO2

Nowy system Trotec Speedy 300 jest najbardziej produktywną średnią platformą przeznaczoną do grawerowania laserowego, znakowania, trawienia i cięcia. Już na pierwszy rzut oka widać, że konstrukcja Speedy odznacza się wysoką jakością i doskonałością techniczną, która stawia ją wyżej niż inne równoważne maszyny. Wszystkie komponenty wewnętrzne maszyny, wchodzące w skład systemu przesuwu, elektroniki, optyki, platformy roboczej i lasera, charakteryzują się tak samą wysoką jakością. Gdy zobaczysz Speedy w akcji, będziesz wiedział, że ta maszyna jest po prostu najlepsza.

 • Najwyższa prędkość – 355cm na sekundę !!!
 • Najwyższe przyspieszenie – 5 g’s
 • Perfekcyjna jakość wiązki laserowej – zdumiewające efekty podczas cięcia i grawerowania niewielkich detali
 • Technologia InPack – maksymalna ochrona przed dymem, kurzem, olejem oraz innymi zanieczyszczeniami, oznacza to, iz konserwacja lasera została ograniczona do niezbędnego minimum
 • Bezszczotkowe silniki serwomechanizmów – najwyższa dokładność i powtarzalność podczas przemieszczania
 • Samosmarujące łożyska liniowe ze stali nierdzewnej – maksymalna wydajność oraz bezobsługowa eksploatacja
 • Oprogramowanie JobControl do zarządzania pracami-udostępnia większość funkcji podczas zarządzania pracami
 • System dostępny z mocami w zakresie od 12W do 120W
 • Duży obszar roboczy – 726 mm x 432 mm
 • Projektowanie klasy II – bezpieczne środowisko robocze
 • Samodzielne lub zintegrowane systemy wentylacyjne – umożliwiające skuteczne usuwanie dymu, pozostałości i zapachów.

Przykładowe realizacje

 • Grawer laserowy

  wizytówki, zaproszenia…

 • Grawer laserowy

  pieczątki, datowniki…

 • Grawer laserowy

  tabliczki, dyplomy, nagrody…


Cennik

Grawerowanie laserowe

Ilość (szt.) Cena (zł/szt.)
1 8,00
2-20 5,60
21-50 4,40
51-100 3,80
101-200 3,40
201-300 3,20
301-500 3,00
501-1000 2,60
1001-2000 2,00
2001-3000 1,80
powyżej 3000 ceny negocjowane

 


Informacja

 • Ceny dotyczą powierzchni do 10 cm2, za każdy następny centymetr doliczana jest opłata w wysokości 0,30 zł
 • Personalizacja (np. Nazwiska, numery) – 1 zł.
 • Projekty graficzne prosimy dostarczać w formacie WEKTOROWYM (np. CorelDraw).

Ceny cięcia laserem ustalamy indywidualnie z czasu pracy lasera (rodzaj materiału, grubość, stopień skomplikowania).

Wszystkie ceny netto bez podatku VAT 23%.

Usługi

Staramy się jak najlepiej dostosować naszą działalność do potrzeb Klientów. Dlatego co roku poszerzamy nasz katalog o innowacyjne produkty. Obecnie jest ich w naszej ofercie ponad 5000. Ponadto, jeżeli potrzebujesz produktu, którego w naszym katalogu nie znalazłeś – wystarczy skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta – zrobimy wszystko, by produkt dostarczyć do Ciebie jak najszybciej. Hasło „wszystko dla biura” nabiera wreszcie realnego wymiaru!

Jesteśmy Twoim partnerem w biznesie: nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży niezbędnych Ci towarów. Proponujemy również:

 • obsługę drukarską (wizytówki, kartki świąteczne, papier firmowy, kalendarze),
 • usługi reklamowo-marketingowe (długopisy, gadżety reklamowe z nadrukiem),
 • pieczątki na zamówienie BEZ WYCHODZENIA Z BIURA.
 • grawerowanie laserowe